Bezkontaktní půjčování knih

13.01.2021

V pátek 15. ledna zkusíme mimořádně půjčovat knihy bezkontaktně. Jinak (až do odvolání) bude možné si knihy vyzvednout vždy ve středu.

Jak vše bude probíhat?

Knihy na pátek si můžete objednat do pátku do 12.00 hodin. V úterý do 20.00 si bude možné objednat knihy na středu.Každému čtenáři, který si knihy objedná, přijde potvrzující email s časem, kdy si má knihy vyzvednout. Knihy se budou vyzvedávat ve vstupu do knihovny v regále. Vaše knihy budou označeny lístečkem s Vaším příjmením. Do stejného regálu můžete knihy vrátit.

U vstupu do budovy použijte, prosím, dezinfekci. V budově může být vždy pouze jeden čtenář.

Pokud chcete knihy pouze vrátit, vložte je do neoznačeného/prázdného regálu s lístečkem s Vaším příjmením. Velmi mi to pomůže při vracení knih do PC. Jinak jsou všechny výpůjčky automaticky prodlouženy až do standardního otevření knihovny.

Jak objednat?

Objednat si můžete knihu emailem, zprávou přes Facebook nebo na telefonu 776 553 068. Prosím, uveďte, kolik chcete půjčit knih (pokud nevypisujete jmenný seznam), případně o jaký žánr máte zájem (nebo co Vám určitě nechystat).


V případě, že se Vám zapůjčená kniha nelíbí, dejte mi vědět. Jinak by se Vám mohlo stát, že Vám přístě půjčím stejného autora.


odkaz na online katalog (seznam všech knih, her, CD, časopisů)